חשד: אסיר בכלא ובת זוגו עשקו קשישה ערירית בת 94 - ישראל שלנו!
ראשי / פלילי / חשד: אסיר בכלא ובת זוגו עשקו קשישה ערירית בת 94
חשד: אסיר בכלא ובת זוגו עשקו קשישה ערירית בת 94

חקירה סמויה של המשטרה מזה מספר שבועות הפכה לגלויה עם מעצרו של אסיר בכלא ובת זוגו בחשד לניסיון עושק רכושה של קשישה ערירית.

 

ראשיתה של החקירה לפני מספר חודשים עם דיווח במשטרה מקשישה כבת 94 ערירית המתגוררת בירושלים בגפה, לפיו קיבלה לתיבת הדואר שלה מעטפה הממוענת אליה ובה מסמך שבו נכתב שכל רכושה , נכסיה וכספה יועברו בחלקם לידי אסיר שנשפט לשני מאסרי עולם בכלא ובת זוגו, תושבת ירושלים, העובדת כמטפלת של הקשישה.

 

החקירה נפתחה ביחידה מרכזית של המשטרה, החלה בשלב ראשון כחקירה סמויה במהלכה פעלו החוקרים לאיסוף ממצאים, ראיות וגביית עדויות, והיום, עברה החקירה לגלויה עם מעצרם של שני החשודים וחקירתם.
אתמול הגיעו חוקרי היחידה המרכזית לכלא איילון שם מרצה החשוד שני עונשי מאסר עולם שהורשע בגין רצח בנות זוגו, ועצרו את החשוד בת זוגו, תושבת ירושלים עת שבאה לבקרו בבית הכלא.
מחקירת המשטרה עולה כי החשודה מזה כשנה הינה בת זוגו של החשוד עת ששוהה בכלא.
במקביל לכך היא עובדת מזה תקופה כמטפלת בקשישה כבת 94 המתגוררת בירושלים בגפה ואינה מצויה בקשר עם בני משפחתה, ונוצרו ביניהם יחסי קרבה. במהלך התקופה שיתפה החשודה את הקשישה בקשריה עם החשוד, לה סיפרה כי הוא נמצא בארה"ב.
החשוד אף נהג לשוחח עם הקשישה בתדירות רבה מהכלא וביניהם נרקמו יחסי קירבה.

 

בהמשך עלה חשד כי החשודים פעלו בצורה שיטתית שנמשכה לאורך זמן במטרה לייצר מערכת יחסים של קירבה לקשישה וזה עפ"י החשד יהווה הבסיס להעברת רכושה על שמם.

 

כאמור אתמול הגיעו חוקרי היחידה המרכזית לכלא כשבידיהם צווי מעצר וחיפוש ועצרו בפתח הכלא את החשודה שבאה לביקור וכן את החשוד. במקביל בוצע חיפוש בתאו של החשוד ובביתה בירושלים.
השניים הובאו לחקירה ביחידה המרכזית בחשד לעושק, נסיון קבלת דבר במרמה, שימוש במסמך מזויף וקשירת קשר לביצוע פשע.
בהמשך יובאו בפני בית המשפט להארכת מעצרם.

 

לאורך כל החקירה עמדו חוקרי הימ"ר בקשר עם בתה של הקשישה והיא עודכנה בפרטים.

(Visited 67 times, 1 visits today)
שתף